atlas jet uçak bilet fiyatları rezervasyon iletişim

Ülkemizin yeni havayolu şirketlerindne birisi olan Atlasjet Havacılık A.Ş. Öğer Turizm Şirketinin bir iştiraki olup 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurularak faaliyete geçirilmiştir. Charter uçuş (tarifesiz uçuş) konusunda büyük bir atılım içerisinde girmiş olan Atlas Jet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde yapmayı başarmıştır.

Atlasjet Havacılık A.Ş. nin envanterinde 2 adet B757-200 , 1 adet B757-200,
1 adet B757-200, 1 adet A320, 1 adet A320, 3 adet A321, 1 adet A321, 2 adet A321, 2 adet A330, 1 adet A330 bulunmaktadır. Atlas Jet 2004 yılında tarifeli seferlere de başlamış ve bu faaliyet alanına yönelik ruhsatını Sivil havacılık Genel Müdürlüğünden 14 Haziran 2004’almıştır. 1 Temmuz 2004’ten bu yana da yurt içi ve yurt dışı tarifeli uçak seferlerine başlamış bulunmaktadır.

Atlas Jet firmasını izmir seferlerinde kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirim ki Atlas jet te uçmak kesinlikle bir ayrıcalıktır. Güzel hostesleri ve kaliteli yiyecek içecek ikramları ile benden tam not aldı. Uçağın uçuş kalitesi ise 25 dakika rotar haricinde oldukça iyiydi. Deneyimli pilotları ve halka ilişkileri çok iyi becerebilen bir kabin ekibi var. Tabi koltuklar konusunda yapabilecekleri bir şey yok. Neticede kabin içi dizaynını bildiğim kadarıyla uçağı üreten firma dilediği gibi yapıyor.

Son zamanlarda Kıbrıs Türk Hava Yolları’nı da bünyesine katan Atlas Jet, uçuş kadrosunu ve imkanlarını daha da genişletmeyi başardı.

Atlas jet in takdir ettiğim hizmetlerinden birisi de Antalya – Alanya, İzmir – Manisa gibi yakın merkezler arasında havalalanından ücretsiz servis hizmeti vermesi idi. Ancak uçuş kartı bu servislerde gösterilmesi gerekli olduğu için, servis kullanmayı düşünüyorsanız uçuş kartlarını yırtmamanızı veya atmamanızı tavsiye ederim.

Atlas jet te ücretsiz bagaj hakkı 20 – 30 kilo arası değişiklik gösteriyor. Yani diğer havayolu şirketleri ile bu konuda bir farklılık yok diyebiliriz. Ayrıca 3D Secure ödeme, online check in, Özel yolcu hizmetleri, online rezervasyon gibi değişik avantajlar da müşterilere sunuluyor. Zamanla çok daha iyi hizmet kalitesine ulaşacağından emin olduğumuz Atlas jet firması, kısa zamanda bile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bir çok kişinin gönlünü fethetmeyi başardı görünüyor.

Değişik dönemlerde Atlas Jet ucuz bilet kampanyalarını görmeye alışık olduğumuz bu firmada şu sıralar 79 tl lik bir bilet kampanyası sürüyor. Ayrıca Atlas Mile ile % 15 indirim yapmak ta mümkün.

Bu yazı Atlas Jet kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir