Belediye Otobüsleriyle İstanbul Atatürk Havalimanına Nasıl Gidilir-Havalalanına Ulaşım

Belediye Otobüsleriyle İstanbul Atatürk Havalimanına Nasıl Gidilir-Havalalanına Ulaşım

Belediye otobüsleri de metro veya havaş servisleri olmayan bölgeler için istanbul atatürk havalimanında ulaşım için faydalı bir alternatif ulaşım yoludur. Ancak yolda kaybedeceğiniz zamanı da hesaba istanbulda yaşadığınız semte göre (özellikle anadolu yakasında yaşayanlar için) uçağın kalkışından birkaç saat önceden yola çıkmalarında fayda vardır.

Aşağıda yer alan linkten Belediye Otobüsleri’nin güzergahları ve istanbul atatürk havalimanına ulaşım ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

www.iett.gov.tr

Adalar,Ataşehir,Bahçelievler,Bakırköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Başakşehir, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Beşiktaş, Büyükçekmece, Esenler, Eyüp, Fatih, gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy,Kartal,küçükçekmece, Maltepe,Pendik,Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Tuzla,Zeytinburnu, Çatalca, Çekmeköy, Ümraniye, Üsküdar,Şişli,  Şile, Şişli, darussafaka gibi semtlerden belediye otobüsleri ile Atatürk Havalimanına nasıl giderim sorusuna yanıt olarak İstanbul Büyüşehir Belediyesinin bir hizmeti olan interaktif ulaşım haritası işinize çok yarayacaktır: http://harita.iett.gov.tr/?hat=1A

Bu yazı İstanbul Atatürk Havalimanı kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir