Mugla Dalaman Havayollari Sirketleri-Muglaya Dalamana Giden Hava Yollari Firmaları

Muğla Dalaman Havayolları Şirketleri-Muğlaya Dalamana Giden Hava Yolları Firmaları

Dalaman Havalimanı, turistik merkezlere olan yakınlığı nedeniyle yurt dışı hatlar kadar yurtiçi hatlarda da yoğunluk yaşayan bir havalimanıdır. Dalamana uçan havayolu şirketleri hakkında sizler için fikir edinmek amacıyla bir araştırma yaptım. Ancak uçuş günleri ile uçak bileti fiyatları güncel olmayabilir. Dalamana ucuz uçak bileti arayanlar umarım yazdıklarımızdan faydalanırlar.
Türk Hava Yolları:

Her gün İstanbul ve Ankaradan tarifeli uçak seferleri gerçekleştirmektedir. İstanbul-Dalaman ve Ankara-Dalaman arası 35 dakika sürmektedir.

SKY Airlines Havayolları

Ankaradan Dalamana Salı, Cuma Cumartesi günleri tarifeli uçak seferleri olup en ucuz bilet fiyatları 76 tl civarıdır.

İstanbuldan Dalamana Cuma ve Cumartesi günü uçuşları olup en ucuz bilet fiyatları 119 tl dir

Pegasus Havayolları İstanbul

Sabiha Gökçen Havaalanından Dalaman Havalimana haftanın 7 günü tarifeli uçuşlar yapıyor ve en ucuz uçak bileti fiyatları yaz aylarında 50 tl, kış aylarında ise 40 tl civarı oluyor.

Anadolu Jet Havayolları

Henüz Muğla Dalaman Havalimanına tarifeli uçuşlar yapmıyor

Atlasjet Havayolları
İstanbul Atatürk Havalimanından Dalaman Havalimana haftanın 7 günü tarifeli uçuşlar yapıyor ve en ucuz uçak bileti fiyatları yaz aylarında 55 tl, kış aylarında ise 45 tl civarı oluyor.

Onurair Havayolları

İstanbul Atatürk Havalimanından Dalaman Havalimana Pazartesi, Perşembe, Cumartesi günleri tarifeli uçuşlar yapıyor ve en ucuz uçak bileti fiyatları yaz aylarında 119 tl, sonbahar aylarında ise 89 tl civarı oluyor. Kış aylarında Onur Air Hava Yolu Firması Dalaman havalimanına tarifeli uçuş gerçekleştirmiyor.

Bu yazı Nasıl Gidilir? kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir