Sun Hava Yolları – Sun Express Hava Yolu Şirketi

Sun Hava Yolları – Sun Express Hava Yolu Şirketi, Sun express ucuz bilet kampanyaları, Ankara İstanbul İzmir Antalya tarifeleri, sunexpress hava yollari bilet satis sunexpress air sunexpres hava yollari bileti sunexpress airlines uçak biletleri

SunExpress, Türk sivil havacılık sektöründe 20 yılı geride bıraktı. İkinci 20 yılın başlangıcında şirket, kurumsal kimliği ile müşterilerine sunduğu hizmetleri yenileyip kuvvetlendirdiğini açıkladı. SunExpress’in Genel Müdürü Paul Schwaiger, “Vizyonumuz çok net: Türk turizminin en çok tercih edilen havayolu olmak ve Türkiye içindeki yeni yolcularımıza en iyi kaliteyi sunmak istiyoruz. Bunu sağlayabilmek için ürünümüzde bir dizi yeniliği devreye alacağız ve kurumsal kimliğimizi yenileyeceğiz.” dedi.

yukarıya
YENİ KURUMSAL KİMLİĞİMİZ…

Uçak, bir havayolu şirketinin en önemli simgesidir. “Simge”mizden başlayarak, SunExpress’in marka kimliğini bütünüyle yeniledik. Uçaklarımızın boyası, logomuz, kurumsal renklerimiz, fontlar ve diğer bütün görsel malzemeler değişti. Yeni bir tasarım anlayışıyla logomuzu daha hareketli hale getirirken, yeni renkler ekledik. Kurumsal kimliğimizdeki böylesi köklü değişiklikler; internet sitesi, intranet, basılı malzemeler, havalimanlarındaki yönlendirmeler, biniş kartları, uçucu ekiplerin ve diğer hizmet birimlerinin üniformaları, kabin içindeki koltuk başlıkları, kabin içi eğlence sistemi, güvenlik videosu, ikram konsepti, tanıtım kartları ve kataloglar, eşantiyon ürünleri gibi hemen her alanda yeniliği de beraberinde getirdi.

yukarıya
CHECK-İN

Kurumsal kimliğin yenilenmesi, yolcularımıza çok daha yüksek kalitede, yepyeni hizmetler sunabilme imkanı da sağlıyor. Check-in süreci, yenilikçi hizmetlerimizi hayata geçirdiğimiz en önemli alanlardan birini oluşturuyor. Bu kapsamda;

Yeni check-in kontuarları, sade ve kolay anlaşılır yönlendirmeleri, tüm uçuşlar için ortak check-in yapabilme imkanıyla, yolcularımızın işlemlerini daha kolay ve hızlı tamamlamalarına olanak tanırken, Yer Hizmetleri ekibimizin işlerini de kolaylaştıracak.
Uçuş öncesi ve sonrasında yapılan SMS bilgilendirmeleri, yolcularımıza zaman kazandıracak.
Yeni tasarlanan resimli biniş kartları, SunExpress’in yeni kurumsal kimliğiyle de örtüşen, uçtuğumuz destinasyonlara ait turizm odaklı fotoğraflarla, yolcuların uçuşuna renk katacak.
yukarıya
AİLE VE ÇOCUKLARA ÖZEL…

Aileler ve çocuklar, SunExpress’in hedef kitlesinin en önemli parçalarında birini oluşturuyor. Onların SunExpress’le uçarken kendilerini her zaman ‘özel’ hissetmesini arzu ediyoruz. Bu doğrultuda

Aile Öncelikli Check-in Kontuarları, işlemlerin daha hızlı yapılmasını sağlayarak, birçok çocuklu ailenin işini kolaylaştıracak.
Çocuk basamakları, küçük yolcularımızın check-in sürecine dahil olmasına ve bu konudaki ‘merak’ını gidermesine yardımcı olurken, ailelerin de işlem sırasında çocuklarına daha rahat göz kulak olabilmelerini sağlayacak.
Çocuklar için özel hazırlanan yaka kartları, küçük yolcularımızla duygusal bir bağ kurmamıza olanak tanıyacak.
Küçük Dostlar Kulübü, aileler ve çocuklarla aramızdaki bağı güçlendirirken, SunExpress’in çocuklar nezdinde marka bilinirliğini ve sadakati artırmaya yardımcı özel bir platform olacak. Türk sivil havacılığında bir ilk olan Küçük Dostlar Kulübü’ne üye olan minik yolcularımıza, SunExpress uçuşlarında topladıkları çıkartmaları yapıştıracakları özel bir pasaport verilecek. Belirli sayıda çıkartma toplayan minik yolcularımız, bizden peluş ayıcık, model uçak gibi çeşitli hediyeler kazanacak. Küçük Dostlar Kulübü kapsamında, ilerleyen zamanlarda minik dostlarımızla bire bir iletişim kurabileceğimiz yeni bir web sitesi de hayata geçirilecek.
SunExpress Oyun Parkı ise ilk kez 1 Mayıs’ta Antalya Havalimanı’ndaki SunExpress etkinlik alanında sergilenecek ve ardından Antalya şehir merkezindeki esas yerine taşınacak. Benzersiz tasarımıyla bir ilk olacak SunExpress Oyun Parkı, sadece çocuklara keyifli dakikalar yaşatmakla kalmayacak, aynı zamanda SunExpress markasının tanıtımına da ciddi katkı sağlayacak. Yakın gelecekte, SunExpress’in uçtuğu destinasyonlara da kurulmasıyla, oyun parklarının sayısı artacak.

YENİ BİR UÇUŞ DENEYİMİ…

Uçuş, yolcularımızın gerçek anlamda SunExpress’le buluştuğu süreç olduğundan, bu alana fazlasıyla önem veriyoruz. Yolcularımızın uçuş süresince yaşayacağı değişim, yenilikçi ikram konseptini ve daha önemlisi, yeni bir bakış açısını içerecek.

Yeni karşılama müziği, uçağa binişte yolcular için keyifli bir ortam yaratacak.
Hoşgeldin Kartları, Türk sivil havacılığında yepyeni bir konsept yaratacak. Yolcuları uçağın kapısında güleryüzüyle bir kabin memurumuz “hoşgeldiniz” diyerek karşılarken, kendilerine küçük bir Hoşgeldin Kartı takdim edecek. Birden çok amaca hizmet edecek bu kartlarla SunExpress’in uçtuğu destinasyonların tanıtımı yapılacak. Daha sonra her uçuşa özel, yolculara dağıtılan kartların birinde özel bir işaret bulunacak ve bu kartın sahibi yolcumuz uçuş esnasında anons edilerek, kendisine küçük bir hediye verilecek.
Yeni ikram konsepti, SunExpress’in üstün kalite anlayışını sergilediği önemli alanlardan biri olacak. Türkiye’den yurtdışına yapılan uçuşlarda, bundan böyle sıcak yemek ikramı yapılırken, yurtdışından Türkiye’ye yapılan uçuşlarda soğuk yemek ikramına devam edilecek. İç hat uçuşlarında ise yolcularımız ücreti karşılığında, içeriği zenginleştirilen ve geliştirilen menüden seçimini yapabilecek. Uluslararası uçuşlardaki yemekler, SunExpress’in yeni kurumsal kimliğini yansıtan, özel olarak tasarlanmış kutularda servis edilecek. .
Yeni kabin içi eğlence sistemi, bilgilendirme ve eğlence odaklı olacak. Süresi kısalan güvenlik videosu, taksi süresinde rahatlıkla tamamlanabilecek.
Koltuk başlıkları, kabin içinde sıcak bir atmosfer yaratacak şekilde, yeni kurumsal kimliğimize uygun olarak tasarlanacak.
SunExpress’in uçuş dergisinin yeni adı SunTimes olacak ve kurumsal kimliğimizin çizgilerini yansıtacak.

Kabin içindeki broşür ve diğer basılı materyaller, kurumsal kimliğimize uygun olarak yeniden dizayn edilecek.

YENİ UÇAKLAR…

SunExpress, filo büyütme ve yenileme çalışmaları kapsamında Boeing’e sipariş ettiği ve dün Antalya’da teslim aldığı Yeni Nesil 737-800 ile filo büyüklüğünü 25 uçağa ulaştırdı. TC-SNU kuyruk tescilli yeni Boeing 737-800’le birlikte, 5.3 yaş ortalamasıyla Türkiye’nin en genç filolarından birine sahip olan SunExpress, Türkiye’de, tamamı Yeni Nesil Boeing 737-800’lerden oluşan tek tip filoya hizmet veren ilk havayolu şirketi oldu.

BİLET SATIN ALMA OPSİYONUYLA YENİ KİOSKLAR…

SunExpress’in mevcut kioskları, direkt olarak bilet satın alınabilecek şekilde geliştirilecek.

FREQUENT FLYER PROGRAM

SunExpress’in 1 Mayıs’ta lansmanını yapacağı en önemli yeniliklerden biri de, müşteri sadakat programı olacak. SunExpress’in sunacağı programın en belirgin farkı, yolculara uçulan mil üzerinden değil, değer üzerinden puan kazandırması olacak.

ÇAĞRI MERKEZİ ANONSLARI

SunExpress Çağrı Merkezi’nin yenilenen anonsları, yolcuların çağrı merkezi deneyimlerini daha kısa, hızlı ve keyifli yaşamasını sağlayacak.

Bu yazı Sun Express Havayolları kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir